Hanna Hunt on omandanud magistrikraadi psühholoogias Tallinna Ülikoolis (2021) ning on atesteeritud kliiniline psühholoog. Ta on läbinud kognitiiv-käitumisteraapia ja motiveeriva intervjueerimise algkursused ning osaleb regulaarselt täiendkoolitustel. Omab kogemust eelkõige täiskasvanute nõustamisega ning käesolevalt töötab kliinilise psühholoogina PERH Psühhiaatriakliinikus.
Maarit on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia magistriõppe nõustamispsühholoogia suunal. Lisaks on Maarit läbinud pereteraapia algkursuse, lahenduskeskse lühiteraapia kursuse ning ka mitmetel väiksematel erialastel koolitustel. Varasemalt omab Maarit kogemust töötamisel nii laste kui ka täiskasvanutega rehabilitatsiooniasutuses. Hetkel töötab ta Tallinna Kesklinna Perepesa psühholoogina toetades lapsevanemaid nende murede ja küsimuste korral alates lapseootusest kuni kooliminekueani.
Velli Kütt on omandanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia magistrikraadi spetsialiseerumisega nõustamispsühholoogiale ja on läbinud motiveeriva intervjueerimise koolituse. Tal on kogemus ohvriabi nõustajana ja grupiterapeudina ülekaalu ja diabeedi diagnoosiga inimestele. Ta on töötanud Tervise Arengu Instituudi narkomaania ja nakkushaiguste keskuses analüütikuna, kus on aidanud parendada sõltuvusega inimestele suunatud toetusmeetmeid.
Sten Saks on lõpetanud Tallinna ülikooli psühholoogia eriala magistriõppe, spetsialiseerudes kliinilisele psühholoogiale. On läbinud Eesti Kognitiiv-Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiivse käitumisteraapia algkursuse ja kliinilise psühholoogi kutseaasta ning töötab käesolevalt kliinilise psühholoogi juhendamise all.
Robert Reiman on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia bakalaureuseõppe ja on omandamas psühholoogia magistrikraadi spetsialiseerudes nõustaja suunale. Muuseas töötab Robert koolipsühholoogina ja aitab kaasa HNK uurimisprojektide kirjutamise ja läbiviimisega.
info@15410.ee
Janika Kersten on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika eriala ning omab magistrikraadile vastavat haridust. Tal on psühholoog-nõustaja kutsetunnistus. Ta on läbinud Eesti Kognitiiv-Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiivse käitumisteraapia põhikursuse. Omab kogemust nii laste kui täiskasvanute nõustamisel. On töötanud psühholoogina koolis, vanglas, õppe- ja karjäärinõustamiskeskuses, sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskuses. Hetkel töötab Regionaalhaiglas.
Anastasiya on omandanud bakalaureusekraadi psühholoogia erialal Kiievi Dragomanova Pegagoogilises Ülikoolis. Lisaks on ta läbinud CARe metoodika (psühhosotsiaalse rehabilitatsiooni) väljaõppe. Tal on mitmeaastane kogemus töös ka kõige raskemate psüühikahäiretega inimestega. Oma töös peab Anastasiya väga oluliseks kõrget töökultuuri ja meeskonna head toimimist. Inimeste aitamisel on tema sõnul kõige olulisem saavutada hea ja usalduslik kontakt. Alles siis on võimalik tulemuslik koostöö. Anastasiya töötab peamiselt vene keelt kõnelevate klientidega.
Kaja on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia instituudi ja omab magistrikraadi psühholoogias, spetsialiseerumisega organisatsioonipsühholoogiale. Kaja on läbinud kognitiivse käitumisteraapia algkursuse Professionaalse Psühholoogia Instituudis. Omab pikaajalist kogemust sõltuvushäiretega inimeste, nende lähedaste ja nende perede nõustamisel. Ta on täiendanud end mitmetel koolitustel, seminaridel ja konverentsidel ning omab mitmeaastast töökogemust täiskasvanute grupi ja individuaalnõustamise ning teraapia läbiviimisel. Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuses töötab Kaja psühholoogina, praktiseerides eesti ja vene keeles.
Jekaterina on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi magistriõppe. Praegu omandab ta kutseoskusi magistriõpingute järgselt spetsialiseerudes kliinilisele psühholoogiale ja töötab kliinilise psühholoogi juhendamise all. Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuses töötab Jekaterina psühholoogina praktiseerides vene keeles.