Janika Kersten on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika eriala ning omab magistrikraadile vastavat haridust. Tal on koolipsühholoogi kutsetunnistus. Ta on läbinud Eesti Kognitiiv-Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiivse käitumisteraapia algkursuse ja jätkab õpinguid baaskursusel. Omab kogemust nii laste kui täiskasvanute nõustamisel. On töötanud psühholoogina koolis, vanglas, õppe- ja karjäärinõustamiskeskuses. Hetkel töötab haiglas, sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskuses.
Kaja on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia instituudi ja omab magistrikraadi psühholoogias, spetsialiseerumisega organisatsioonipsühholoogiale. Kaja on läbinud kognitiivse käitumisteraapia algkursuse Professionaalse Psühholoogia Instituudis. Omab pikaajalist kogemust sõltuvushäiretega inimeste, nende lähedaste ja nende perede nõustamisel. Ta on täiendanud end mitmetel koolitustel, seminaridel ja konverentsidel ning omab mitmeaastast töökogemust täiskasvanute grupi ja individuaalnõustamise ning teraapia läbiviimisel. Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuses töötab Kaja psühholoogina, praktiseerides eesti ja vene keeles.
Jekaterina on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia bakalaureuseõppe. Praegu omandab ta psühholoogia magistrikraadi, spetsialiseerumisega kliinilisele psühholoogiale. Lisaks töötab Jekaterina koolipsühholoogina ja on Koolipsühholoogide Ühingu liige. Ülikooli kõrval täiendab ta end pidevalt ka seminaridel ja koolitustel.
Sandra Vetik on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia magistriõppe, spetsialiseerumisega kliinilisele psühholoogiale. Ta on läbinud Eesti Kognitiiv-Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiivse käitumisteraapia algkursuse, Eesti Pereteraapia Koolituskeskuse pereteraapia algkursuse ning on hetkel läbimas Eesti Psühhoanalüütilise seltsi psühhoanalüütilist baaskoolitust. Teadustöös on Sandra uurinud erinevaid võimalusi hasartmängusõltuvuse levimuse hindamiseks üldpopulatsioonis. Sandra omab kogemust nii laste kui täiskasvanute nõustamisel ning töötab lisaks HNK-le ka psüühika-ja käitumishäiretega laste ja noortega. Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuses on Sandra psühholoog, samuti viib läbi koolitusi hasartmängu-ja digisõltuvuse teemal. Ta praktiseerib nii eesti kui inglise keeles.
Kristel Altmäe on psühholoog ja pereterapeut. Ta on lõpetanud Professionaalse Psühholoogia Erakooli ja omandanud sotsiaalteaduste magistrikraadi psühholoogia erialal Akadeemias Nord. Ta on läbinud pereteraapia väljaõppe, Eesti Kognitiiv-Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiivse käitumisteraapia algkursuse, täiendanud end kliinilise psühholoogia ja traumateraapia vallas. Omab pikaajalist kogemust psüühikahäirega inimeste ja nende lähedaste ning ka hasartmängu- ja digisõltlaste ning nende perede nõustamisel. Samuti on tal pikaajaline kogemus psüühhikahäirete teemaliste koolituste läbiviimisel. Hasartmängusõltuvuse nõustamiskeskuses töötab Kristel psühholoogi ja pereterapeudina.
Aili on atesteeritud kliiniline psühholoog, psühhoanalüütilise grupipsühhoterapeut-analüütiku, analüütilise- ja kognitiiv-käitumisteraapia pädevusega psühhoterapeut. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia magistriõppe ja Professionaalse Psühholoogia Erakooli (PPE) ning läbinud Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiivse käitumisteraapia põhiväljaõppe ja süsteemse pereteraapia algkoolituse. Grupi psühhoterapeudi ja – analüütiku pädevuse omandas Vilniuse Ülikoolis. Käesolevalt on Aili Rahvusvahelise Analüütilise Psühholoogia Assotsiatsiooni (IAAP) analüütilise psühhoterapeudi põhiväljaõppes. Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuses töötab Aili psühholoogina, praktiseerides nii eesti, vene kui inglise keeles, juhib koolitusvaldkonna tegevust ja viib läbi koolitusi erinevatele sihtrühmadele hasartmängu-, arvuti- ja internetisõltuvuse teemadel.
Pille-Riin on atesteeritud kliiniline psühholoog-psühhoterapeut. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi cum laude ja omab magistrikraadi psühholoogias, spetsialiseerumisega kliinilisele psühholoogiale. On läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi väljaõppe Eesti Kognitiiv-Käitumisteraapia Assotsiatsioonis. Teadustöös on Pille-Riin uurinud patoloogilise hasartmänguri psühholoogilist profiili: isiksusomadusi, emotsionaalset seisundit, enesehinnangut, vaimset võimekust ja otsustusstrateegiaid. Omab mitmeaastast kogemust hasartmängusõltlaste ja nende lähedaste nõustamisel. Viib läbi seminare hasartmängu-, loto- ja arvutisõltuvuse alal.