Uudised» 2010

04.02.2010 Ümarlaua kohtumine HNK-s

Jaanuari lõpus toimus HNK kutsel taas ümarlaud. Kohtumisele olid kutsutud mängukorraldajate esindajad üle Eesti ning sedakorda osalesid ümarlaual Eesti Hasartmängude Korraldajate Liidu, Eesti Loto ja Olympic Casino Eesti AS esindajad.
Kohtumise eesmärgiks oli HNK algatatud mängukäitumise leviku-uuringu „Sotsiaalse kaasatuse ja vastutuse suurendamine probleemse mängukäitumise leviku hindamisel ja pidurdamisel“ arutelu, mis on HNK ja mängukorraldajate toimiva koostöö ere näide. On rõõm tõdeda, et Eesti mängukorraldajad tunnevad vastutust mängusõltuvuse ennetamisel ja näevad oma osa hätta sattunud inimeste aitamisel.

Projekti sisuks on probleemse mängukäitumise levikut ja iseloomu hindava põhjaliku uuringu läbiviimine, mis aitab üleriigiliselt saada teadlikumaks mängusõltuvuse leviku hetkeolukorrast, et planeerida ja kavandada tõhusamalt edasisi tegevusi. Projekti tulemusena on võimalik laiendada HNK tegevusvaldkond ravitegevuselt kogu ühiskonda puudutavaks ennetus- ja teavitustegevuseks. Projekt kestab 12 kuud ning projekti rahastab Avatud Eesti Fond.
/\/\

Aadress: Tatari 25-303, Tallinn 10116, telefon: (+372)15410, e-post: info@15410.ee